PODSUMOWANIE UCZESTNICTWA W MASTERMIND BIZNESNINJA

25.06.2019 odbyło się ostatnie spotkanie Mastermind sezonu 2018/2019. Czas podsumowań minionego roku, realizacji celów oraz ostatnie pożegnanie przed wakacjami. Zaczynamy znów od września ale już w troszkę odmienionym składzie. Zobaczymy co przyniesie nowy sezon. Ten na pewno dał mi mnóstwo nowych doświadczeń oraz zmian – nie tylko w biznesie ale również w życiu prywatnym. Na pewno było to owocnych 10 miesięcy, które wpłynęły pozytywnie na moje życie firmowe. Wynajem biura, znajomości, rozwój osobisty oraz wnoszenie firmy na wyższy poziom. Dziękuje Pol-Advies ABC Party Monika – każda z was wniosła na pewno coś pozytywnego w moje życie. Tobie Lidio z biznesninja dziękuje za mentoring, ogromne wsparcie i opiekę jaką mnie otoczyłaś. Jesteś moim „biznesowym guru” i cieszę się ogromnie, że po wakacjach wracamy do kolejnych spotkań.

Wystarczy poznać wartościowych ludzi, dawać z siebie wszystko i oczywiście pracować. Ten rok dał mi wiele: fajne relacje z nowymi klientami, utrzymywanie przy sobie stałych klientów, świadome budowanie marki, partnerstwo z innym biurem księgowym Pol-Advies oraz z wirtualną asystentką Wirtualna Asystentka VA-VOM no i oczywiście ciągłe wsparcie biznesninja. Czego chcieć więcej? Chyba tylko ciągłych możliwości rozwoju i naprawdę wartościowych klientów. Nadmieniam, że mój udział w projekcie „Mastermind” nadal trwa, od września zaczynamy ponownie.

Podsumowanie tego roku:
1. Wzrost liczby klientów firmowych z 3 do 14 firm
2. 400 wysłanych rozliczeń podatkowych.
3. Ukończenie kursu BKB księgowość.
4. Własne biuro, rozpoznawalność marki.
5. Współpraca przy kursie online 5Alfa.
6. Partnerstwo, współpraca z innymi biurami księgowymi.
7. Sieć wartościowych kontaktów.
8. Potrzebując pomocy wiem od razu do kogo się zwrócić.

Poprzedni wpis
Kolejny wpis

At vero eos et accusamus et iusto odio digni goikussimos ducimus qui to bonfo blanditiis praese. Ntium voluum deleniti atque.

Melbourne, Australia
(Sat - Thursday)
(10am - 05 pm)

Brak produktów w koszyku.