Akademia Księgowości

  • Start
  • Akademia Księgowości

Zapraszam do Akademii Księgowości – miejsca w internecie, gdzie dzielę się wiedzą i moimi zawodowymi doświadczeniami.

Jak powstał pomysł na Akademię Księgowości

14 lat życia na emigracji i przejście przez wiele szczebli kariery, począwszy od pracownika produkcji, poprzez pracownika administracji w biurze pośrednictwa pracy po właściciela firmy księgowej – spowodowało, że mogę teraz dzielić się nie tylko wiedzą, ale również zdobytym doświadczeniem. Pamiętam czas, kiedy to sama mierzyłam się z wyzwaniem otwarcia własnej firmy księgowej. Oprócz trudności związanych z formalnościami dotyczącymi otwarcia firmy, dodatkowo miałam swego czasu wyzwanie związane z otwarciem firmy stricte księgowej. Nie mogłam nigdzie znaleźć informacji w języku polskim związanych ze wsparciem działań w mojej branży. Działałam opierając się na tym, czego na bieżąco dowiedziałam się w holenderskich urzędach oraz opierając się na głosie mojej intuicji. Dało mi to motywację do stworzenia pierwszej w języku polskim Akademii Księgowości na terenie Holandii.

Dla kogo jest przestrzeń o nazwie Akademia Księgowości?

Dla kobiet i mężczyzn, którzy marzą o otwarciu swojego biznesu na terenie Holandii.

W Akademii Księgowości będą pojawiać się cyklicznie szkolenia online, które będą prezentować działania jakie należy podejmować w sytuacji kiedy chcemy otworzyć firmę księgową, ale nie tylko taką. Moi klienci to przedsiębiorcy działający w wielu dziedzinach, rozpoczynając od firm budowlanych, poprzez działania administracyjne do branży beauty.

Podczas szkoleń nauczę Cię jak stworzyć dobry biznesplan w oparciu o moje własne doświadczenie oraz doświadczenia moich klientów. Nauczę Cię, jakie kroki należy podejmować w celu zapisu swojej firmy do holenderskiej izby handlowej. Pokażę Ci, że rozpisanie, a następnie wprowadzenie swojej wizji biznesu (nl: Ondernemersplan) w życie zaprocentuje efektywnością działań już od samego początku prowadzenia firmy na terenie Holandii.

W Akademii Księgowości dowiesz się również, jak prowadzić administrację swojej firmy, tak aby Twoja księgowość była prowadzona w odpowiedni dla urzędu podatkowego sposób. Akademia Księgowości to projekt adresowany także do przyszłych przedsiębiorców, którzy chcą otworzyć swoje biura księgowe. W tej przestrzeni dowiesz się, jak rozliczać podatki oraz jak prowadzić administrację osób prywatnych oraz firm w Holandii. Jeśli czujesz, że w Twoim życiu przyszedł czas na bycie przedsiębiorcą, ta przestrzeń jest zdecydowanie dla Ciebie.

Korzyści z udziału w Akademii Księgowości

Tutaj znajdziesz wiedzę teoretyczną i praktyczną z zakresu otwarcia firmy księgowej, prowadzenia księgowości firm oraz administracji osób prywatnych. Lata przekazywania wiedzy w mediach społecznościowych spowodowały, że odkryłam w sobie miłość do dzielenia się wiedzą oraz zdobytym doświadczeniem. Wartości jakie mną kierują podczas prowadzenia biznesu to wiedza, satysfakcja oraz wolność i efektywność. W ciągu ostatnich lat prowadzenia firmy księgowej odbyłam wiele szkoleń z zakresu księgowości w holenderskich szkołach oraz ucząc się od mojego współpracownika Wilmara, który już od 11 lat prowadzi swoje biuro księgowe w Holandii. Dodatkowo wiele szkoleń obejmowało zagadnienia związane z rozwojem osobistym. Zdobyta wiedza poskutkowała transformacją mojego własnego biznesu: stworzyłam Akademię Księgowości, łącząc przy tym działania typowo administracyjne z podejściem nowatorskim, działając na zasadzie stworzenia najpierw odpowiedniej wizji swojego biznesu, a potem wprowadzenia jej w życie.

„Jak z sukcesem otworzyć firmę księgową w Holandii” to pierwsze szkolenie online Akademii Księgowości. Aby wziąć w nim udział napisz zgłoszenie na adres: info@nataliahelp4you.com.

 

 


At vero eos et accusamus et iusto odio digni goikussimos ducimus qui to bonfo blanditiis praese. Ntium voluum deleniti atque.

Brak produktów w koszyku.