Akademia Sukcesu

Akademia Sukcesu to programy rozwojowe prowadzące kobiety biznesu w kierunku sukcesu.

Dla kogo jest ta przestrzeń?

Akademia Sukcesu to wyjątkowe miejsce, stworzone z myślą o wspaniałych Kobietach, które pragną rozwijać swoje umiejętności, odkrywać nowe możliwości i realizować swoje marzenia. Ta przestrzeń jest otwarta dla wszystkich, którzy są gotowi na wyzwania, chcą się rozwijać i dążyć do osobistego oraz zawodowego sukcesu. I chcą to zrobić w sposób pełen lekkości, harmonii i magii.

 

Co Ci oferuję?

Rozwój osobisty, duchowy i biznesowy towarzyszy mi i mojemu biznesowi od lat. Co wpływa na sukcesy moje i moich klientek.

Moim głównym celem jest wspieranie innych kobiet, liderek w zakresie rozwoju ich biznesów. Tworzę na tym poziomie już od 2021 roku programy mentoringowe, takie jak spotkania mastermind, coaching 1:1 oraz kursy.

Co tu znajdziesz?

W Akademii Sukcesu będą pojawiać się cyklicznie szkolenia online. Co udało mi się do tej pory zrealizować w tej przestrzeni:

  • Program grupowy: Zostań królową swojego biznesu.
  • Program grupowy: Strażniczka Finansowej Obfitości.
  • Mentoring 1:1 Odkryj swoją moc i osiągnij sukces w biznesie
  • Mastermind: Księgowa VIP
  • Medytacje dla Pań księgowych i pań zza biurka
  • Karty rozwojowe do pracy z podświadomością: Karty Przebudzenia do kreacji
  • Sesje channelowane, uzdrawiające sprawiające, że moje klientki zaczynają wychodzić ze schematów.
  • Wiele warsztatów, które pomogły innym kobietom ukierunkować się na sukces w realizacji celów biznesowych.
  • Comiesięczne konferencje rozwojowo-motywacyjne dla członków Akademii Księgowości.

Ilość programów przygotowanych pod potrzeby Kobiet sprawiły, że postanowiłam ubrać te wszystkie aktywności w jedną magiczną przestrzeń o nazwie: Akademia Sukcesu.

Kogo możesz tutaj spotkać?

Spotkasz tu Kobiety podobne do Ciebie. Każda z osób uczestniczących w moich programach staje się uczestniczką Akademii Sukcesu, a co za tym idzie jak sama nazwa wskazuje, rozpoczyna swoją drogę w kierunku sukcesu.

Wraz z tym projektem rusza również możliwość zapisu do grupy na Telegramie, na poziomie 6-miesięcznej subskrypcji o wartości 11.11€ na miesiąc lub 44.44 zł, która ma za zadanie wprowadzić Cię w świat magicznego prowadzenia biznesu, którego ja doświadczam na codzień. Dołącz już dziś! LINK 

 

Kim jestem i dlaczego warto uczestniczyć w moich projektach?

Nazywam się Natalia Polcyn-Geisler. Jestem duchowym coachem liderek i kobiecych biznesów. Prywatnie mama 5-letniej córeczki Zuzanny.

Dlaczego tworzę Akademię sukcesu?

Bo sama osiągam swoje sukcesy, które niosą w sobie ogromną wartość.

W 03-03 2023 roku zostałam nagrodzona przez kapitułę konkursową magazynu: Biznes w kobiecym stylu jako: Lider wsparcia Kobiet w realizacji celów zawodowych i budowania rzetelnej marki osobistej.

05-06 2024 roku zostałam nagrodzona przez Europejski Ośrodek Rozwoju Gospodarki jako Champion Biznesu roku 2024.

17-10-2024 będę odbierać w Rzymie nagrodę jako: Lider wśród mentorów w zakresie rozwoju osobistego i osiągania celów biznesowych.

O pozostalych osiągnięciach możesz poczytać tutaj: PUBLIKACJE

Dołącz do społeczności akademii sukcesu i zacznij przy moim wsparciu kreować swój własny, unikalny sukces.

 


 

At vero eos et accusamus et iusto odio digni goikussimos ducimus qui to bonfo blanditiis praese. Ntium voluum deleniti atque.

Brak produktów w koszyku.