O Mnie - Księgowa Holandia -Nataliahelp4you

Nataliahelp4you

POZNAJMY SIĘ

NATALIA POLCYN-GEISLER

WŁAŚCICIELKA BIURA HELP4YOU

Działalność mojego biura rachunkowego jest poparta wiedzą i doświadczeniem. Ukończyłam studia na kierunku Politologii oraz Zarządzania Zasobami Ludzkimi oraz liczne kursy, które pozwoliły mi nabyć kompetencje i zdobyć praktyczną wiedzę na temat prawa podatkowego i księgowości w Holandii. Należą do nich między innymi kurs księgowości BKB (Basiskennis Boekhouden), kurs Belastingrecht w zakresie prawa podatkowego, kurs księgowości Visma w Amsterdamie, a także Mastermind u Biznesninja. Znam język niderlandzki i niemiecki, dzięki czemu mogę w imieniu moich klientów kontaktować się z urzędami oraz pomagać nawet w najbardziej zawiłych kwestiach prawno-księgowych.

Praca jest moją pasją, a Ty i Twój biznes to kwestie dla mnie najważniejsze.

Wspólnie znajdziemy najlepsze rozwiązania, a Ty zyskasz pewność, że jesteś w najlepszych rękach.

Serdecznie zapraszam do kontaktu!

Świadczenie usług księgowych to nie tylko moja praca, ale również chęć niesienia pomocy i wsparcie dla moich klientów. W jaki sposób może pomóc Polakom księgowa? Holandia to kraj, który wymaga dużej wiedzy na temat specyficznego prawa podatkowego. Posiadam duże doświadczenie w kontaktach z urzędami, znajomość języka niderlandzkiego i niemieckiego oraz najbardziej zawiłe kwestie prawne.

Księgowa w Holandii to niszowy zawód, dlatego dokładam wszelkich starań, aby nasi klienci otrzymali stosowne wsparcie nawet w najtrudniejszych sytuacjach. Oferuję pomoc osobom prywatnym, jak i przedsiębiorcom, którym zależy na rozwoju firmy, niezależnie, gdzie prowadzona jest działalność i w jakich kwestiach potrzebna jest doświadczona księgowa. Flevoland to jeden z regionów, gdzie przebywają moi stali klienci. Jednak bez względu na miejsce, zadbam o usługi na najwyższym poziomie. Serdecznie zapraszam do zapoznania się z pełną ofertą i kontaktu telefonicznego lub mailowego.

At vero eos et accusamus et iusto odio digni goikussimos ducimus qui to bonfo blanditiis praese. Ntium voluum deleniti atque.

Melbourne, Australia
(Sat - Thursday)
(10am - 05 pm)

Brak produktów w koszyku.