Oferta edukacyjna

Zapraszam do skorzystania z oferty szkoleniowej, w której dzielę się wiedzą wypracowaną przez lata prowadzenia własnej firmy w Holandii.

Sekrety skutecznej strategii biznesowej. Przyspiesz bieg zdarzeń Świadomej cykliczności w biznesie.

Jednorazowa inwestycja: 157 euro
Jestem autorka Świadomej Cykliczności w biznesie. Wyszczególniłam jej X Etapów:

I. Etap budowania biznesu - Flow.
II. Etap rozwoju - Świadome działanie
III. Etap osadzenia - Satysfakcja w działaniu.
V. Etap iluzji - Złudna stabilizacja.
VI. Etap braku czasu - Początkowe utkniecie.
VII. Etap kryzysu - Przepracowanie.
VIII. Etap rozwoju - Zrozumienie celu kryzysu i jego akceptacja.
IX. Etap nauki - Początek transformacji
X. Etap triumfu - Wejście na wyższy poziom.

Warto jest być świadomą Kobietą i zdawać sobie sprawę nie tylko z możliwości jakie mamy, ale również z tego, że w naszym życiu i biznesie cykliczność to pewien standard. Nie zawsze wszystkie etapy cykliczności są dla nas wygodne, jednak się pojawiają.

Dzięki świadomości każdego z etapów łatwiej jest pokonywać nam przeszkody, które pojawiają się na naszej drodze biznesowej. Dodatkowo stworzyłam program, który ułatwi Ci działania biznesowe. Nauczę Cię jak stworzyć unikalną strategię. Jej wzór dostępny w formie Workbooka będziesz mogła używać w każdej sytuacji, która będzie wymagała od Ciebie podjęcia działania w celu polepszenia swoich okoliczności i przeskoku do nowej rzeczywistości.

Mentoring grupowy: Aktywacja wewnętrznego potencjału

Twoja inwestycja to 187 euro za każdy miesiąc współpracy

Jeśli jesteś Kobietą, która pragnie realizować swoje cele biznesowe oraz chce być w pełni świadoma swojej mocy i sprawczości oraz czujesz potrzebę głębszych relacji mentoringowych mam dla Ciebie propozycję udziału w programie grupowym: Aktywacja Wewnętrznego Autorytetu, który jest formą mentoringu grupowego.

Współpraca ta odbywa się podczas spotkań na zoom dwa razy w miesiącu przez 3 miesiące z rzędu wraz z innymi Kobietami, które pragną tak samo jak Ty rozwoju w swoim biznesie. Moją intencją na ten program jest nauczenie Ciebie prowadzenia biznesu w pełni polegając na swoim wewnętrznym autorytecie. Jednak, najpierw trzeba go w sobie obudzić, co często nie jest dla każdej z nas - bez wsparcia z zewnątrz takie proste

3-miesięczny Mentoring 1:1 „Osiągnij sukces w biznesie”

Inwestycja na 3 miesiące to 999 euro
W tym czasie będziemy pracować nad Twoim biznesem tak, żebyś osiągnęła sukces! Głównym celem programu jest obudzić w Tobie sprawczość, odwagę, wewnętrzny autorytet oraz moc, które poniosą Cię do osiągania swoich biznesowych celów. Co najważniejsze nauczysz się ufać sobie i swojej intuicji oraz działać w zgodzie ze sobą i autentycznie. Wracając do przeszłości, najtrudniejsze było dla mnie zrozumienie, w jaki sposób to czego pragnę ma stać się moje. Nie znałam drogi do miejsca w którym jestem dziś.

Długie poszukiwania, współprace z innymi mentorami, nie dawały mi zamierzonych rezultatów. Dziś już wiem co działa i w jaki sposób należy podejmować kroki, żeby niemożliwe stawało się możliwe 😉

Rozliczenia podatkowe osób fizycznych w praktyce

659 € exc. BTW
Stworzyłam pierwsze na holenderskim rynku szkolenie indywidualne dla księgowych o nazwie: "Rozliczenia podatkowe osób fizycznych w praktyce”.

Kurs powstał na prośbę klientek, które szukały możliwości nauczenia się w praktyce rozliczeń podatkowych w języku polskim na holenderskim systemie.

Rozliczenia podatkowe osób fizycznych w praktyce” to wiedza dla przyszłych księgowych, którzy chcą otworzyć biuro rachunkowe w celu prowadzenia administracji osób fizycznych na terenie Holandii. Ale również dla takich, którzy pracują już w zawodzie i mają doświadczenie, ale chcą uzupełnić swoje kompetencje o wiedzę od koleżanki po fachu.

„Księgowość to miłość do cyferek, radość z uczenia się i chęć ciągłego rozwoju, w celu bycia ostoją dla swojego klienta”
Natalia Polcyn-Geisler

Twoja inwestycja w program to 659 euro.

Szkolenie "Jak z sukcesem otworzyć firmę księgową w Holandii"

497€

At vero eos et accusamus et iusto odio digni goikussimos ducimus qui to bonfo blanditiis praese. Ntium voluum deleniti atque.

Brak produktów w koszyku.