Zespół - Księgowa Holandia -NataliaHelp4You

NataliaHelp4You

POZNAJMY SIĘ

NATALIA POLCYN-GEISLER

WŁAŚCICIELKA BIURA HELP4YOU

Działalność mojego biura rachunkowego jest poparta wiedzą i doświadczeniem. Ukończyłam studia na kierunku Politologii oraz Zarządzania Zasobami Ludzkimi oraz liczne kursy, które pozwoliły mi nabyć kompetencje i zdobyć praktyczną wiedzę na temat prawa podatkowego i księgowości w Holandii. Należą do nich między innymi kurs księgowości BKB (Basiskennis Boekhouden), kurs Belastingrecht w zakresie prawa podatkowego, kurs księgowości Visma w Amsterdamie, a także Mastermind u Biznesninja. Znam język niderlandzki i niemiecki, dzięki czemu mogę w imieniu moich klientów kontaktować się z urzędami oraz pomagać nawet w najbardziej zawiłych kwestiach prawno-księgowych.

Praca jest moją pasją, a Ty i Twój biznes to kwestie dla mnie najważniejsze.

Wspólnie znajdziemy najlepsze rozwiązania, a Ty zyskasz pewność, że jesteś w najlepszych rękach.

Serdecznie zapraszam do kontaktu!

WILMAR VOORTMAN

Nazywam się Wilmar Voortman i jestem właścicielem biura administracyjnego o nazwie „CijferMeester”, co można przetłumaczyć na język polski jako „mistrz cyferek”.

Mam ponad 20 lat doświadczenia w prowadzeniu administracji i księgowości. Z wielką przyjemnością służę swoją pomocą. Mam duże doświadczenie w kontaktach z holenderskimi urzędami i dzięki temu moi klienci mają zapewnione dodatkowe poczucie bezpieczeństwa.

Zajmuję się administracją i sprawami podatkowymi dla przedsiębiorstw jednoosobowych oraz spółek m.in. BV. W swojej pracy posługuję się nowoczesnymi technologiami, aby współpraca z klientem była jak najbardziej efektywna. Moi klienci posiadają specjalną aplikację, dzięki której mogą wysyłać do mnie faktury i paragony, a cała administracja bankowa jest połączona z dokumentacją księgową do której mam ciągły wgląd. Dzięki temu każdy przelew może być na bieżąco sprawdzony. W związku z tym, dane i dokumenty księgowe są na bieżąco przeze mnie sprawdzane, co pomaga mi w kontrolowaniu poprawności spraw finansowych moich klientów.

Razem z NataliaHelp4You będziemy dbać o Twoje sprawy administracyjno-księgowe. Współpracujemy w formie abonamentu, co pozwala Ci mieć pewność, co do wysokości kosztów współpracy, a także tego, że mamy dla Ciebie zarezerwowany czas.

Naszym celem jest w 100% zająć się Twoją administracją i księgowością, tak żebyś nie musiał się już tym martwić i miał pewność, że wszelkie sprawy będą poprawnie załatwione, a Ty skupisz się na rozwijaniu swojej firmy.

Świadczenie usług księgowych to nie tylko nasza praca, ale również chęć niesienia pomocy i wsparcie dla klientów. W jaki sposób może pomóc Polakom księgowa? Holandia to kraj, który wymaga dużej wiedzy na temat specyficznego prawa podatkowego. Posiadamy duże doświadczenie w kontaktach z urzędami, znajomość języka niderlandzkiego i niemieckiego oraz najbardziej zawiłe kwestie prawne.

Księgowa w Holandii to niszowy zawód, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby nasi klienci otrzymali stosowne wsparcie nawet w najtrudniejszych sytuacjach. Oferujemy pomoc osobom prywatnym i przedsiębiorcom, którym zależy na rozwoju firmy, niezależnie, gdzie prowadzona jest działalność i w jakich kwestiach potrzebna jest doświadczona księgowa. Flevoland to jeden z regionów, gdzie przebywają nasi stali klienci. Jednak bez względu na miejsce, zadbamy o usługi na najwyższym poziomie. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą i kontaktu telefonicznego lub mailowego.

At vero eos et accusamus et iusto odio digni goikussimos ducimus qui to bonfo blanditiis praese. Ntium voluum deleniti atque.

Brak produktów w koszyku.